צילומי תינוקות

צילומי גיל שנה

לצד חוויות ההיריון, לגדל תינוק הוא תהליך משמעותי בחייו של כל הורה: חווית ההנקה, להתכרבל אתו על הספה בסלון ולהביט בו חווה את העולם – כל אלו הם עונג צרוף עבור כל הורה. צילומי תינוקות, או בשמם המוכר יותר – צילומי ניו בורן, מתעדים את השבועות הראשונים בחייו של ייצור פלאי זה. בין אם אתם מעוניינים בבוק בו התינוק הוא הכוכב הבלעדי, או שמא ברצונכם להצטלם לצדו של הפשוש, פנין יהודאי תשמח ללוות את המשפחה הצעירה.

 

צילומי תינוקות: מידע מקיף

תקופת ההיריון מסתיימת בתוצאה הנפלאה מכולן: לידתו של פלא הבריאה. בסיומם של 9 חודשי הריון, במהלכם האימא נושאת ברחמה את הנסיך או הנסיכה, משתנים חייהם של בני הזוג ללא היכר. לצד הנקת הפעוט ותמיכה ברגעים הרבים בהם הוא בוכה, מגיעים להם לפתע הרגעים הקסומים: לפיתה של האצבע, ציוצים מתוקים ובעיקר – תמימות ואושר. בהתאם לכך, זוגות רבים מחליטים לצלם את התינוק שלהם וליצור עבורו בוק; אלבום תמונות אליו הוא יוכל לחזור בבגרותו ולראות כיצד נראה בשבועות הראשונים של חייו. בבואכם לקבוע יום צילום לתינוק או לתינוקת שלכם, חשוב שתתעמקו מעט בהיבטים השונים המרכיבים יום מיוחד זה:

צילומי תינוקות מתקיימים, במרבית המקרים, עד חודש מיום הולדתו של התינוק. משום שבתקופה זו השינה של התינוקות נחשבת לעמוקה במיוחד, כך גם יהיה נוח יותר לצלם אותם. בנוסף, צילומי תינוקות נמשכים, בדרך כלל, כ-5 שעות. עם זאת, צלמים רבים מעדיפים להימנע מהגדרת פרק הזמן, ומעדיפים לראות כיצד מתקדם יום הצילום עצמו.

במקביל כך, ובמידה ואתם מעוניינים לשלב קישוטים או אביזרים למיניהם – אתם בהחלט מוזמנים להביא אותם אתכם ליום הצילום. במקביל, צלמים רבים מחזיקים באקססוריז מעניינים שיהפכו כל יום צילום תינוקות לבלתי נשכח.

 

שלב חדש ומרגש

לרגל הולדתו של הגוזל המקסים שלכם, חשוב לקבוע מבעוד מועד יום צילומים. במהלך יום מיוחד זה תיהנו מחוויה בלתי נשכחת ומעצימה; חוויה שתשאיר אחריה טעם מתוק, זיכרונות יפים והכי חשוב – תמונות מרגשות.