צילומי ילדים

צילומי משפה

משפחה היא שאיפה שישראלים רבים מעוניינים להגשים אותה. עבור רבים מהם, משמעות הקמת משפחה הינה הבאת ילדים. צילומי ילדים, בהתאם לכך, הם מתנה נפלאה עבור משפחות אלו המעוניינות להנציח את המשפחה היפה שיצרו. בין אם התינוק שלכם הגיע לגיל שנה, או שמא הילדה שלכם תחגוג בקרוב בת מצווה – יום צילומים לילדים היא חוויה מעצימה, יפיפה ומומלצת.

צילומי ילדים – עבור אילו גילאים?

כמשפחה, אנחנו חווים רגעים יפים וגם מורכבים. במקביל כך, בין אם מדובר בצילום ספונטני עם הטלפון הנייד ובין אם מדובר בצילומים מתוכננים – חשוב לתעד כל רגע ורגע בחיינו. צילומי ילדים הינם ז'אנר צילום נפוץ, בו ההורים הגאים מתעדים את ילדיהם מתוך תחושת גאווה. מעוניינים גם אתם לצלם את הילדים שלכם ומתלבטים שמא כדאי להתחיל מוקדם או לחכות מעט? גילאי הילדים המשתתפים הם מגוונים, כפי שתקראו כעת:

  • צילומי גיל שנה: נדמה שרק אתמול היית בהריון, וכבר התינוק האהוב שלך חוגג שנה ראשונה לחייו. כדי להנציח אבן דרך משמעותית זו – עבור התינוק ועבור ההורים כאחד – יום צילומים זה יסייע לכם לציין אירוע זה בהנאה. עם זאת, סשן הצילומים איננו חייב להיות הפקה מעיקה, להיפך. הורים רבים מעדיפים צילומים נקיים, רגועים וטבעיים שישקפו את התינוק, כמו גם את ההורים שלצדו – כך שהזיכרונות יישארו תמימים ויפים.
  • צילומי בת ובר מצווה: גיל מצוות הוא מעמד מרגש עבור כל נער, נערה וההורים בו זמנית. בין אם הוחלט להצטלם בסטודיו אינטימי, להרחיק עד ירושלים לסשן צילומים מרגש או שמא במקום בו בני המצווה נוהגים לבלות בשעות הפנאי – חשוב לתכנן את יום הצילומים כך שילדי יום ההולדת ייהנו, וכמובן – יהיו מרוצים מהתמונות.

 

להנציח את התמימות

הילדים שלנו הם משוש חיינו ומביאים לנו נחת. בבואכם לתכנן יום צילומים לילדים שלכם, פנין יהודאי, צלמת מקצועית בעלת ניסיון רב בצילומי ילדים, תשמח לשוחח אתכם ואף לתכנן אתכם את יום הצילומים – עד לתוצאה הבלתי נשכחת.