צילומי הריון מיוחדים

צילומי הריון

במהלך חודשי ההיריון שלהן, נשים רבות מרגישות צורך לתעד תקופה מרגשת זו. צילומי הריון מיוחדים באים לתת מענה על נושא זה: בין אם בחיק הטבע או בסטודיו, עם איפור או שמא במראה טבעי – עומדות בפני נשים בהריון אפשרויות רבות לתעד תקופה קסומה זו בחייהן. בבואכן להחליט כיצד ייראה יום צילום זה, פנין יהודאי, צלמת הריון מכילה ומנוסה, תשמח לשוחח אתכן.

 

מה כוללים צילומי הריון מיוחדים?

לצד חיי היום יום השגרתיים – בין אם בעבודה או בבית, ישנו מגוון של אירועים משמחים; אירועים שחשוב לחגוג אותם. חודשי ההיריון הם בהחלט דוגמא לאירוע שיש להעריך אותו – ואף לתעד את היופי שהוא מגלם. בהמשך לכך, ישנן דרכים רבות שיהפכו כל יום צילום הריון לייחודי ובלתי נשכח. בהתאם לכך, ולקראת ההכנות ליום צילום זה, חשוב להתעמק ולהבין אילו סוגי צילום הריון קיימים:

  • צילומי הריון בטבע, ומחוץ לסטודיו, נושאים עמם ייחודיות רבה: בין אם אתן מעוניינות להצטלם על רקע חוף הים או החורשה ליד בית הורייך, ישנם לוקיישנים רבים בהם תוכלי ליצור זיכרון יפה. חשוב לקחת בחשבון, כמובן, את שעות הצילום – על מנת ליצור תאורה מחמיאה.
  • ישנן נשים רבות בחודשי הריון מתקדמים, שאינן יכולות לצאת לחיק הטבע ולקבוע שם ימי צילום. בהתאם לכך, צילומים בסטודיו הם פתרון נוח לכל המעורבים בדבר. עם זאת, הם אינם חייבים להיות יום משעמם, להיפך. ישנן דרכים רבות להפוך יום צילום זה למיוחד ושונה. בין אם ברצונכן שיציירו ציור מיוחד על הבטן ההריונית, או שמא תרצי להצטלם בשמלה מיוחדת ולצד בעלך – עומדות בפנייך אפשרויות יצירתיות רבות.

 

להתחבר לעצמך – במקום מיוחד

יום צילום ההיריון הינו חוויה מרגשת, המתעדת את הבטן מעגולה והיפה של האימא לעתיד. כדי לחרוג מהשטנץ הסטנדרטי של צילומי הריון, ישנן נשים רבות המעוניינות להצטלם בעודן בהריון – באופן מיוחד ולא שגרתי. אם גם אתן מעוניינות למצוא את התמה המיוחדת שתיצור צילומים בלתי נשכחים – אתן מוזמנות ליצור קשר עם פנין יהודאי, בעלת סטודיו איכותי לצילום, ולקבוע פגישת ייעוץ.