השארת הודעה

צילומי הריון בדרום

נכתב ע"י פנין יהודאי/ 03.04.2017

צילומי הריון בדרום עם פנין יהודאי

בעוד כמה שנים, כשתסתכלי לאחור על התקופה הזאת, תרצי שתישאר לך מזכרת נהדרת ומעוצבת, אסתטית ויפה בדיוק כפי שהיית בעצמך בזמן ההוא. צילומי הריון בדרום מאפשרים לך להיות מי שאת בתקופה הזוהרת שלך ולהנציח זאת בתמונה מעוצבת ומתוכננת לפי רצונך. התמונה היא יתר מזכרת, מעשה. היא מספרת סיפור שלך ושל ההריון שלך, של הילדות והאמהות, של הזיכרונות היפים שלך תקופה זו ושלך ושל בן זוגך. אם תרצי להוסיף גם את ילדייך ובן זוגך לתמונה זה יהיה נהדר. זאת תהיה היצירה הכי טבעית ומרוממת רוח שאפשר לצפות לה מכל מי ששייך למשפחה ומחכה לתינוק החדש.

צילומי הריון בדרום מנציחים לכם את התקופה שבה מצפים להתהוות החיים, כך שגם הילד עצמו יקבל יופי של מזכרת לשנים שאחר כך.

ביימי לעצמך תמונה יפה

בתוך שלל המתנות שאישה יולדת עומדת לקבל, צילומי הריון בדרם הם המתנה שהיא עצמה מביימת, מחליטה וקובעת בדיוק איך היא תיראה. אם את רוצה להוציא לאור את היופי והנשיות שלך בתקופה המיוחדת הזאת שבה אישה נמצאת בשיאה, תמונת ההריון שלך היא התמונה הכי יפה שאת יכולה להעניק לעצמך לפני הלידה. זוהי תמונת הניצחון שלך יחד עם הטבע העוטף אותך, בצבעים הרכים והעדינים שמבטאים את התקופה החשובה הזאת ובאים לידי ביטוי בתאורה המיוחדת שתוציא אותך במיטבך.

אין צורך בפוטושופ כלל בצילומי הריון משום שיחד עם האיפור, בחירת הצבעים והמיקום המיוחד שלך נוכל לשלוט בתמונה כך שהיא תבטא את המיטב. יש להקפיד רק על טיפוח אישי לפני כן כדי שייקלטו בעין המצלמה בצורה אסתטית, ובצורה כזאת לוודא שכל מרכיבי התמונה ייראו מצוין. זוהי המזכרת שלך מתקופה חד פעמית ויפה.

עבור לדף אחד

הכנות לצילומי הריון

דמיינו לכם חדר לבן, שטוף באור יום, וילונות ומצעים לבנים... המשך קריאה

הכנות לצילומי משפחה

רבים שואלים אותי את השאלה הזו, והלוואי שיכולתי ללכת עם... המשך קריאה

הכנות לצילומי ניו בורן

אחרי 9 חודשים של ציפייה והתרגשות, הוא סוף סוף בקע!... המשך קריאה

את עורכת את התמונות בפוטושופ?!

13/01/2016 אחת השאלות הנפוצות ביותר שנשים שואלות אותי היא ״את עורכת... המשך קריאה

להרגיש כמו כלה

23/08/2015 מהיום הזה של החתונה אף אחת מאיתנו לא זוכרת הרבה. ההתרגשות... המשך קריאה
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל