השארת הודעה

צילום הריון בראשון לציון

נכתב ע"י פנין יהודאי/ 03.04.2017

צילום הריון בראשון לציון בסטודיו של פנין יהודאי

צילום ההריון הוא תמונה אישית שלך שמנציחה את התקופה היפה וחד פעמית לשנים רבות. במקרים שבהם תרצי להוסיף אלמנטים משלך לצילום הריון, כמו ביגוד הולם, חפצי ילדות, תנות לתינוק או בני משפחה, צילום הריון בראשון לציון ייראה בדיוק כפי שחלמת להיראות. כאשר את מצטלמת בהריון שלך את בעצם מצלמת את עצמך כפי שאת רוצה שיישאר בזיכרונך ובזיכרון כל מי שרואה אותך. משום כך, הצילום יכלול את כל המרכיבים שמבטאים אותך בדרך הכי מתאימה לך, יחד עם הדגשות וסודות מקצועיים של צילום הריון.

בחירת צבעים רכים ורומנטיים, יחד עם העדינות המתבקשת של ההריון והטבע המצטלם ברקע הנכון כל כך לך. בסשן הצילום, צלמת הריון מראשון לציון תשים אותך במרכז כך שהבחירות שלך יכתיבו במידה רבה את הכיוון של התמונות.

הכנות לצילום הריון

מכיוון שאיפור עדין וטבעי יבליט את יופייך ולא יכסה עליו, יחד עם התאורה הנכונה לא יהיה צורך בפוטושופ והתמונות ייצאו כמה שיותר טבעיות ודומות לך. רצוי מאוד ואף הכרחי להגיע לצילומים כשאת מטופחת מראש, ציפורניים בידיים וברגליים, כמו גם טיפוח הגוף והפנים, משום שהמראה הזה נקלט בעין המצלמה למבליט אותו עוד יותר. תוכלי להביא גם חפצים שחשובים לך, לבקש לצלם במקומות שמדברים אלייך והם חשובים לך לתהליך, ובעיקר – יש לבחור בגדים תואמים מבחינת צבעים כדי שהתוצאה תהיה מיטבית.

בין אם זאת הלבשה תחתונה שתרצי להצטלם בה ובין אם מדובר בשמלה או בגדים אחרים, חשבי על המראה שלהם בתמונה ואם הם יתאימו לך גם בעוד כמה שנים. בחרי אם כך משהו שייראה טוב בכל תקופה ובמיוחד כעת. צלמת הריון בראשון לציון תעשה כבר את כל מה שנחוץ כדי שהתמונה תצא היפה ביותר.

עבור לדף אחד

הכנות לצילומי הריון

דמיינו לכם חדר לבן, שטוף באור יום, וילונות ומצעים לבנים... המשך קריאה

הכנות לצילומי משפחה

רבים שואלים אותי את השאלה הזו, והלוואי שיכולתי ללכת עם... המשך קריאה

הכנות לצילומי ניו בורן

אחרי 9 חודשים של ציפייה והתרגשות, הוא סוף סוף בקע!... המשך קריאה

את עורכת את התמונות בפוטושופ?!

13/01/2016 אחת השאלות הנפוצות ביותר שנשים שואלות אותי היא ״את עורכת... המשך קריאה

להרגיש כמו כלה

23/08/2015 מהיום הזה של החתונה אף אחת מאיתנו לא זוכרת הרבה. ההתרגשות... המשך קריאה
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל