השארת הודעה

צילום הריון בסטודיו במרכז

נכתב ע"י פנין יהודאי/ 15.08.2018

פרק הזמן בו נמשך הריון הוא 9 חודשים בלבד – אבל התוצאה שלו היא מרגשת ואינסופית. לצד תכנון החיים המאושרים עם התוספת החדשה במשפחה, מומלץ גם לקחת פסק זמן מההמולה – ולפנק את האימא לעתיד עם יום צילומים. צילום הריון בסטודיו מיועד לנשים הריוניות המעדיפות את האינטימיות של חלל זה על פני המרחבים של הטבע או מקומות מרוחקים.

 

היתרונות של צילום הריון בסטודיו

כאשר בני זוג מקבלים את הבשורה המשמחת על ההיריון, הם מתחילים לתכנן את הדרך החדשה שלהם כמשפחה מורחבת. תכנון זה כולל יצירת רשימה של כל הדברים החשובים שיש לרכוש לקראת הלידה. אין ספק שתהליך זה הוא הכרחי – על מנת לסייע לתינוק להרגיש רצוי כאשר הוא מגיח לחלל העולם. לצד כל זאת, מומלץ לקחת הפוגה מטרדות היום יום והדאגה לבריאות העובר – ולהעניק לאימא מתנה: יום צילום מפנק.

על מנת שיום צילום זה יעבור בנעימים, ישנן נשים המחליטות מראש לקיים אותו בתוך הסטודיו הנעים והאינטימי של הצלמת. בין אם מדובר באישה בשלבי הריון מתקדמים והיא איננה מסוגלת להרחיק למקומות נידחים, או שמא אישה הריונית המתביישת להצטלם במקומות המוניים ופתוחים – אין ספק שתנאי הסטודיו יוכלו להקל עליה, ובהתאם, ליצור אלבום תמונות הריון מקסים וטבעי.

ישנם יתרונות רבים לצילום הריון בתוך סטודיו, במיוחד לעומת צילומי הריון בטבע. ראשית, ניתן לקבוע את יום הצילום בסטודיו לאורך כל שעות היממה – ובהתאם לנוחיות של כל אחד מהצדדים המעורבים. בנוסף לכך, ובשל העובדה שיום הצילום לא תלוי בעוצמתה של השמש, התאורה היא, למעשה, בשליטתה של הצלמת בלבד.

לסיכום, צילום ההיריון בסטודיו לא חייב להיות סטנדרטי ואפור: בין אם ברצונך לחשוף את הבטן ושיופיעו עליה ציורים מיוחדים, או שמא ברצונך ליצור אלבום משפחתי עם בן זוגך, ילדייך הבוגרים ובני משפחה אחרים – את בהחלט יכולה לבצע כל זאת בתנאים הנוחים של הסטודיו.

 

ליצור זיכרונות שיישארו תמיד

הריון יכול להיות פוטוגני – כאשר הידיים הנכונות אוחזות במצלמה. אם ברצונך ליצור זיכרונות שיישארו אתך ועם משפחתך, תקבעי פגישת ייעוץ עם פנין יהודאי, צלמת הריון עם ידע רב ויכולת הכלה והקשבה.

עבור לדף אחד

הכנות לצילומי הריון

דמיינו לכם חדר לבן, שטוף באור יום, וילונות ומצעים לבנים... המשך קריאה

הכנות לצילומי משפחה

רבים שואלים אותי את השאלה הזו, והלוואי שיכולתי ללכת עם... המשך קריאה

הכנות לצילומי ניו בורן

אחרי 9 חודשים של ציפייה והתרגשות, הוא סוף סוף בקע!... המשך קריאה

את עורכת את התמונות בפוטושופ?!

13/01/2016 אחת השאלות הנפוצות ביותר שנשים שואלות אותי היא ״את עורכת... המשך קריאה

להרגיש כמו כלה

23/08/2015 מהיום הזה של החתונה אף אחת מאיתנו לא זוכרת הרבה. ההתרגשות... המשך קריאה
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל