השארת הודעה

צילום הריון במרכז והסביבה

נכתב ע"י פנין יהודאי/ 15.08.2018

לאורך השנים האחרונות, תיעוד וצילום חיי היום יום שלנו הפך לטרנד של ממש: בין אם אנחנו מבלים בוקר נוסף בבית קפה, או שמא אנחנו מעבירים את הזמן בפארק – כל אחד שולף בספונטניות את הטלפון או המצלמה ומצלם. אם אנחנו מתעדים שגרה מבורכת זו – מדוע לא נתעד גם את תקופת ההיריון? צילום הריון במרכז מתעד את הבטן המקסימה של האישה ההריונית, לצד בעלה ומשפחתה – וכך, תמונות מרשימות אלו יישארו איתם שנים רבות.

 

שאלות חשובות לקראת יום צילום הריון במרכז

בעת חודשי ההיריון, נשים רבות מרגישות עוצמה ונשיות רבה. לשאת חיים חדשים הם, ללא ספק, תקופה מרגשת. עוצמה זו מביאה נשים אלו להצטלם ולתעד את השלבים השונים של הריונן. בבואך להתכונן ליום צילום זה, חשוב להתכונן היטב ולהחליט מספר דברים:

ביגוד ואיפור – מרכיבים חשובים ובלתי נפרדים בכל יום צילום, ובמיוחד צילומי היריון, מתייחסים לביגוד ולאיפור. ראשית, ידוע שהבגד עושה את האדם. בהתאם לכך, כאשר אישה בהריון לובשת בגדים יפים ונוחים – היא תרגיש מלכה לאורכו של יום הצילום. חשוב להדגיש שהשימוש באיפור לאו דווקא מתייחס לצביעת פניה של המצטלמת, אלא גם לבטן הנושאת את העובר. אין ספק שמדובר באלמנט קישוט מיוחד שיהפוך כל תמונה למרעננת.

פוזה מחמיאה – היבט נוסף שיהפוך את בוק צילומי ההיריון שלך לייחודי כולל את הפוזות בהן תעזרי: בין אם את עומדת ליד שיח ורדים, שוכבת על החול בחוף הים, או שמא יושבת על הספה לצד בעלך – האפשרויות הן אינסופיות. במקביל, ישנן נשים הבוחרות להצטלם עם בטן חשופה – ובכך להתגאות בעובר אותו הן נושאות. היבטים אלו ואחרים יהפכו את אלבום התמונות שלך ליפיפה ומושקע.

 

לחגוג את ההיריון

לעיתים קרובות, תקופת ההיריון מרגישה כמו רצף מטלות בלתי פוסק. בשל כך, מומלץ לקחת פסק זמן, אפילו ליום אחד, ולתכנן לעצמך פינוק: סשן צילומי היריון. בסיועה המקצועי של פנין יהודאי, אלבום תמונות ההיריון שלך יהיה קסום.

עבור לדף אחד

הכנות לצילומי הריון

דמיינו לכם חדר לבן, שטוף באור יום, וילונות ומצעים לבנים... המשך קריאה

הכנות לצילומי משפחה

רבים שואלים אותי את השאלה הזו, והלוואי שיכולתי ללכת עם... המשך קריאה

הכנות לצילומי ניו בורן

אחרי 9 חודשים של ציפייה והתרגשות, הוא סוף סוף בקע!... המשך קריאה

את עורכת את התמונות בפוטושופ?!

13/01/2016 אחת השאלות הנפוצות ביותר שנשים שואלות אותי היא ״את עורכת... המשך קריאה

להרגיש כמו כלה

23/08/2015 מהיום הזה של החתונה אף אחת מאיתנו לא זוכרת הרבה. ההתרגשות... המשך קריאה
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל