היריון

אין כמו התקופה הזו, בה השיער שופע מתמיד, הברק חזק ומסתורי בעיניים והבטן נשית ומתעגלת…

אני מזמינה אותך לתפוס את הרגעים בהם חיים נוצרים בתוכך, לתעד את הציפייה, ההתרגשות והעוצמה. זו ההזדמנות שלך להעניק לעצמך חוויה של נשיות מעצימה, שתלווה בצילום מיומן עם המון סבלנות ורגישות. בסוף התהליך יחכו לך תמונות מרגשות ומזכרת נפלאה שתוכלי לחלוק עם כל המשפחה.

 

שאלות נפוצות

השלב המומלץ הוא להגיע אחרי שהבנת כבר שזהו, זה באמת קורה והנוכחות של העובר חזקה ובועטת. אחרי שסיימת עם בחילות הבוקר, עברת את הסקירה המורחבת המרגשת ועכשיו את בדיוק בתהליך מציאת העגלה המושלמת. בדיוק אז, אני מזמינה אותך להתחבר לעצמך, להגיע אליי לסטודיו
ולחוות יחד איתי חוויה נשית מעצימה אשר תשאיר לך מזכרת לתמיד.
צילומי הריון נעשים החל משבוע 30 כשהבטן מספיק עגולה אך לא כבדה מדיי.

תקופת ההיריון היא תקופה מרגשת ומלאה ברגעי קסם, אך זו גם תקופה בה הגוף עובר שינויים רבים אליהם לא תמיד קל להסתגל, במיוחד מול מצלמה..מתוך ניסיוני הרב כצלמת הריון של עשרות נשים, אני יודעת כי הדבר הכי חשוב הוא כי תרגישי נינוחה ובטוחה כדי להגיע לתוצאות מעולות ופוטוגניות,
ולהשרות ביטחון זו המומחיות שלי.
אנו נעבור יחד תהליך עדין בו נלמד איך להשתחרר, להרגיש נוח מול המצלמה עד שתרגישי הכי יפה, שלווה ובוטחת , כך שתקריני את זה בסדרת תמונות שיפתיעו גם אותך.

בסטודיו הביתי והאינטימי שלי תוכלי להרגיש את החמימות מהרגע הראשון ולאפשר לעצמך להוציא את המיטב שבך. יחד, עם המון סבלנות נבחר את הבגדים שהולמים את גופך, יופייך ואופייך. כמו כן אדריך אותך במציאת התנוחות המחמיאות לך ביותר. יחד, נמצא את הזוויות והתאורה המדויקים שיבליטו את כל מה שיפה ויסתירו את מה שפחות נוח לך איתו.

אנחנו ניקח את הזמן, עד שתרגישי בנוח. מרבית המצולמות שלי זהו ניסיונן הראשון מול מצלמה ולכן לוקח להן זמן להרגיש נינוחות מול המצלמה. הסשן יכול לערוך עד שעתיים, עד אשר תרגישי משוחררת באמת, תעזבי את המבוכה ואפילו תשכחי מקיומה של המצלמה.


מאחר שברוב עונות השנה ארצנו הקטנטונת התברכה בימים שטופי שמש,
ניתן לשלב את צילומי הסטודיו עם סשן בטבע הקסום שנמצא ממש בסמוך לסטודיו שלי.

לצילומים תוכלי להגיע עם בן זוגך, הילדים ואפילו עם חיית המחמד המשפחתית. תני לעצמך הזדמנות ליום שכולו חוויה מעצימה ומשחררת של נשיות והקדימי להזמין סשן צילומי הריון.