הכנות לצילומי ניו בורן

אחרי 9 חודשים של ציפייה והתרגשות, הוא סוף סוף בקע! הגוזל המושלם שלכם. אתם בוהים בו רוב שעות היום, בחיוכיו המתוקים, בפרצופים המצחיקים ובשנתו השלווה.
כאמא, אני יודעת שתקופה זו חולפת מהר מדי ולכן אין כמו הריח, המגע והחסד של אותם ימים ראשונים של הבייבי שלכם: הפרצופים הקטנים, הידיים המאוגרפות, אותה רכות ונימוחות שכולה תום.
את הימים האלה, אתם מוזמנים לתעד אצלי בסטודיו. זוהי חוויה חד פעמית עבורכם ועבורי זכות גדולה.

 

הצילומים נערכים ב-14 הימים הראשונים לחיי התינוק שברובם, הוא ישן בתנוחת עובר מעורסלת ולכן נוכל לצלם אותו בנינוחות בלי להפריע את מנוחתו.
אני מזמינה אתכם להגיע אליי ולתרגם את האושר הקטן הזה לתמונות נפלאות שיכנסו לתוך אלבום מהודר שיישאר לדורות הבאים.
השאלות שמגיעות עם קביעת הצילומים בדרך כלל זהות אחת לשנייה, היות ואני מבינה את הלחץ וההתרגשות לפני הלידה, הכנתי לכן מדריך קטן שיעזור לכן לנשום ולהתרגש לדברים החשובים באמת.

לא רק הוא- גם אתם חשובים!

כן, נכון שהוא כל עולמכם כרגע אבל רצוי שגם אתם תיראו במיטבכם. הגיעו רעננים, עד כמה שאפשר. מומלץ להתאפר קלות לפני הצילומים- מייק אפ, איפור עיניים וגלוס בשפתיים..
לא מומלץ להכביד באיפור כבד כי הצילומים בסגנון טבעי ויום יומי שאמור לשדר אהבה ורכות.

זה הזמן למניקור!

כדי לצלם את הבייבי מקרוב, פעמים רבות אבקש שתערסלו אותו בידכם ולכן אני ממליצה לדאוג לטיפוח מינימאלי של הידיים- ידיים מטופחות וציפורניים נקיות.

טיפוח, טיפוח, טיפוח!

היות ובצילומי ניו בורן יש שימוש תכוף בקלוז אפים- כדאי שגם הפנים שלכם יראו טוב.
שלא תחשבו ששכחתי אתכם, אבות, כן, התינוק גם שלכם, אני זוכרת ולכן כדאי להקפיד להתגלח ולהגיע במראה מסודר ואסתטי. אם אתם מוכנים גם למייק אפ קליל-לכו על זה!

והגענו למנה העיקרית- הבייבי שלכם!

קודם כל חשוב כי הגוזל שלכם יגיע לצילומים אחרי אמבטיה נעימה, כשהוא שבע ורגוע, עד כמה שאפשר, לבוש ככל שאפשר (בגד גוף ומכנס לבן), הקפידו שהבגדים יהיו נקיים.

לא לשכוח…

הסטודיו שלי ערוך לצילומי ניו בורן רכים, אבל לכל תינוק יש את החפצים שלו – שמיכה, מוצץ, בקבוק וכו׳. לפעמים הצילומים אורכים קצת מעבר למשוער ולכן חשוב לי שתהיו ערוכים ותגיעו עם ספיירים. כדאי להגיע לצילומים מצוידים בכל הדברים האהובים והנחוצים לתינוק וגם כאלה שאתם אוהבים במיוחד- כמו נעליים אהובות, סרט לשיער וכו', והכי חשוב: לא לשכוח מוצץ שיכול לחולל פלאים…

לבוא בביגוד קליל:

כדי לספק לגוזל סביבה עוטפת ונעימה, כשהוא מצולם לרוב עירום, הנני מחממת את הסטודיו , לכן כדאי להיות ערוכים ולהגיע בבגדים קצרים ונחים.

 

מתי להזמין סשן?

קצת אחרי תכנית הלידה ולפני האפידורל..
ההמלצה שלי היא לקבוע את סשן הצילומים טרם הלידה, על מנת לשריין תאריך בלוח הצילומים שלי.

אז מתי מגיעים לצילומי הניו בורן?

תנו לעצמכם כמה ימים של התאוששות והסתגלות לאחר הלידה ואז תקפצו אלינו.
הזמן הטוב ביותר לצילום הוא בין 4-12 ימים, רצוי להגיע לפני הברית או לפחות ארבעה ימים אחריה. מאחר ואז התינוק ישן רוב שעות היום ונמצא עדיין בתנוחת עובר מעורסלת, כך שניתן לצלם ולקבל את התמונות הקסומות ביותר.

אתם מוזמנים להעניק לעצמכם מזכרת מלאת רוך מימיו הראשונים של הבייבי שלכם.

להזמנת סשן צילומים, השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם.