השארת הודעה

בוק לבת מצווה

נכתב ע"י פנין יהודאי/ 15.08.2018

בוק לבת מצווה הוא טרנד שצובר תאוצה לאורך השנים האחרונות. אכן, אירוע בת המצווה הינו חוויה בלתי נשכחת וחד פעמית; אירוע אותו חשוב לחגוג עם המשפחה והחברים מהכיתה. עם זאת, חגיגה זו איננה מספיקה על מנת להשלים את חווית בת המצווה: יום צילום של כלת השמחה ביומה המיוחד הינו חלק חשוב בחגיגה של הנערה.

 

בוק לבת מצווה: שאלות חשובות

כאמור, חגיגת בת המצווה, כיום, כוללת הרבה מעבר להפקת אירוע באולם או בחיק המשפחה בבית. למעשה, בנות רבות מעוניינות לעבור יום צילום, כאשר בסופו הן יזכו לבוק חלומי. חוויה זו של יום הצילומים מעניקה להן תחושה של דוגמניות ליום אחד, כאשר הפוקוס הוא אך ורק עליהן. עם זאת, הורים רבים חוששים כיצד ישפיע יום זה על בתם הרכה; חשש שהוא לאו דווקא מוצדק. בבואכם לתכנן את יום צילומי בת המצווה עבור בתכן, מומלץ להקדיש לו מעט מחשבה ולהעלות שאלות אותן תעלו מול הצלמת:

היבט ראשון שיש לתכנן אותו זמן מראש מתייחס ללוקיישן של הצילומים. אם הילדה היא ביישנית, אין צורך להלחיץ אותה, להיפך: בין אם מדובר בסטודיו של הצלמת, או שמא בלוקיישן אינטימי ונעים עבור הנערה הצעירה, בהתאם לכך, היא תרגיש נינוחה וטבעית מול המצלמה. במידה והנערה היא בעלת ביטחון והחלטית, ניתן לתאם אתה מקום בחוץ; מקום שישקף אותה ואת האופי שלה.

היבט נוסף וחשוב לא פחות בעת תכנון יום הצילומים מתייחס לשעות יום הצילום. שלב זה בתכנון הוא משמעותי במיוחד במידה והנערה בוחרת להצטלם מחוץ לסטודיו. במילים אחרות, לכל שעה ביום, בין אם בבוקר בצהריים או בשעות אחר הצהריים, מומלץ לבחור את השעה ביום שתיצור את התאורה המושלמת ליום מיוחד זה.

 

ליצור זיכרונות מתוקים

כדי שבוק בת המצווה שלך ייצא לטעמך, חשוב להקפיד על ביצוע פרמטרים שונים, בין אם הם כוללים את האיפור המתאים, הלוקיישן המושלם ואת הבגד ההולם אותך ביותר. כדי שהתמונות שירכיבו את הבוק יצאו איכותיות, מומלץ ליצור קשר עם פנין יהודאי – צלמת מנוסה בעלת סטודיו נעים ומקצועי.

עבור לדף אחד

הכנות לצילומי הריון

דמיינו לכם חדר לבן, שטוף באור יום, וילונות ומצעים לבנים... המשך קריאה

הכנות לצילומי משפחה

רבים שואלים אותי את השאלה הזו, והלוואי שיכולתי ללכת עם... המשך קריאה

הכנות לצילומי ניו בורן

אחרי 9 חודשים של ציפייה והתרגשות, הוא סוף סוף בקע!... המשך קריאה

את עורכת את התמונות בפוטושופ?!

13/01/2016 אחת השאלות הנפוצות ביותר שנשים שואלות אותי היא ״את עורכת... המשך קריאה

להרגיש כמו כלה

23/08/2015 מהיום הזה של החתונה אף אחת מאיתנו לא זוכרת הרבה. ההתרגשות... המשך קריאה
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל